Ekskursijas

Iepazīsti tēju tapšanu klātienē

Z/s “Rūķīšu tēja” ir viens no lielākajiem ārstniecības augu ražotājiem Latvijā.  Uzņēmums produkcijas kvalitāti nodrošina, audzējot un ievācot augus tepat savā saimniecībā un veicot rūpīgu žāvēšanas, uzglabāšanas un fasēšanas procesu. Saimnieki piedāvā aplūkot ārstniecības augu audzēšanu un iepazīties ar drogu tapšanas procesu "Rūķīšu" mājās Dobeles novada Krimūnu pagastā. 

Tagad iespējams aplūkot arī saimniecības jaunumu – blakus ārstniecības augu dārzam atrodas uzņēmuma ražotne, kuru rotā gleznojums uz fasādes sienas ar vairāk nekā 20 dažādiem augiem vienuviet. Grupu ekskursijām neizpaliek arī gardo tēju degustācija un tēju izvēles ieteikumi. Interesantiem ir iespēja arī iegādāties produkciju ražotnes veikaliņā par iepriecinošām cenām. 

Jo īpaši ekskursiju iesakam pavasarī, kad to var apvienot ar Pētera Upīša slavenā ceriņu dārza, Dobeles pilsēta vai arī Tērvetes dabas parka apmeklējumu. Saimniecības precīzu atrašanās vietu varat aplūkot šeit. Par ekskursijas cenām var uzzināt sazinoties pa tālruni vai epastu. Ekskursiju lūgums pieteikt iepriekš.

Pieteikt ekskursiju

292 638 46
rukisuteja1@gmail.com