Par uzņēmumu

Z/S "Rūķīšu tējas"

Z/s "Rūķīšu tēja" piedāvā baudīt dabīgās, gardās un smaržīgās Latvijas dabas bagātības visa gada garumā. Saimniecības nosaukums radies no māju nosaukuma “Rūķīši”, kur jau no 1997. gada tiek ievākti un audzēti ārstniecības augi un 2000. gadā tika nodibināts uzņēmums ''Rūķīšu tēja". Kopš tās dienas no nepilna hektāra saimniecība paplašinājusies līdz vairāk kā trīsdesmit hektāriem, kur tiek audzēti vairāk kā  40 dažādi ārstniecības augi. Rūpīgi ievāktās drogas pārtop vairāk kā 80 dažādās "Rūķīšu tējās", tādējādi uzņēmums jau vairākus gadus ir viens no lielākajiem un atpazīstamākajiem ārstniecības augu ražotājiem Latvijā.


Dabas bagātības augstvērtīgā kvalitātē

Mūsu saimniecības prioritāte ir piedāvāt augstvērtīgu produktu. Ap 95% tējas produkciju uzņēmums audzē un kaltē savā saimniecībā, lai varētu izsekot kvalitātei un nodrošināt augstas kvalitātes produktu, Cilvēka organismam visveselīgākās un vajadzīgākās ir tās vielas, ko satur viņa dzīves vietai atbilstošos platuma grādos kultivēti augi un augļi.  Tādēļ z/s “Rūķīšu tēja” ārstniecības augi ir 100 % Latvijas produkts. 


Plašais tējas klāsts nupat papildināts arī ar ogu produkciju - zaptēm, sīrupiem un sulām, kas gatavotas pēc mājas tradicionālās receptes izmantojot ogas un cukurbiešu cukuru. Kā ekskluzīvus produktus piedāvājam Latvijas meža melleņu un purva dzērveņu sulas, sīrupus un ievārījumus. Mūsu produkcijas piesātinātā garša, smarža, krāsa nāk no augu dabiskajām īpašībām bez pievienotiem aromatizētājiem, krāsvielām, biezinātājiem. Produktu gatavošanā tiek izmantotas tehnoloģijas, kas maksimāli saglabā augu vērtīgās vielas. 


Video


Uzņēmuma vēsture

2013 Uzsākta ogu produkcijas ražošana - zaptes, sulas un sīrupi.
2010 Paplašinās ražotne tēju fasēšanai un uzglabāšanai. Saimniecība reģistrējusi  jau 75 produktus.
2008   Uzsākta mērcējamo tēju jeb tēju spilventiņu ražošana ērtākai tēju pagatavošanai.
2002 Uzbūvē apjomīgāku kalti un fasētavu. Produkcijas klāsts paplašinājies līdz 33 monotējām un tēju maisījumiem.
2002 Saimniecība sāk piedāvāt produkciju ar sava uzņēmuma marku.
2000 Tiek nodibināta z/s "Rūķīšu tēja".
1997 Mājās "Rūķīši" sāka audzēt un vākt ārstniecības augus.